Denizcilik

Denizcilik sektöründe maliyet kontrolü, oluşabilecek hasarların yıkıcı gücü, uluslar arası kurallar ,risk faktörlerinin çeşitliliği firmaları bu risklerin yönetimi konusunda uzman kuruluşlara yönlendirmektedir. NART Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. uluslar arası partnerleri ve piyasaları sürekli izleyen uzman kadrosu ile firmalara en uygun sigorta hizmetlerini rekabetçi piyasa oluşturma anlayışıyla sunmaktadır.

Risklerin çeşitliliği diğer sektörlerde olduğu gibi denizcilik sektöründe de tüm faktörleri ile inceleme ve tüm risklerin teminat altına alınmasını önemle hale getirir. NART Sigorta ve Reasürans Brokerliğinin uzman personeli denizcilik sektöründeki risk ve teminat ilişkilerini sigorta sektöründeki gelişmelere paralel sürekli güncelleyerek kurumlara en iyi planları hazırlamaktadır.

Dünya politik düzeninde oluşan değişimler , bölgesel ve küresel riskler denizlerdeki risk faktörlerini de gün be gün değiştirmektedir. Yük gemileri,yatlar ,servis ve gezi gemileri için değişken riskler kurumların kar hedefleriyle çelişmeyen en kapsamlı güvence planlarına NART Brokerliğin bilgi birikimi ve uluslar arası piyasalardaki gücü sayesinde tüm müşterilerine sunulmaktadır.