Finansal Hizmetler


Finansal hizmetler sektöründe bir çok bileşen yer almaktadır. Bunlar Bankalar, kredi sağlayıcı kuruluşlar gibi işletmeler olabildiği gibi, bu işletmelerin sınai ve ticaret sektörlerine yönelik projelerde uygulanan proje finansmanları da bu sektör içinde incelenmektedir. Ayrıca bilirkişi ve danışmanların uğrayacakları finansal riskler de bu sektör içinde değerlendirilmektedir.

Finansal hizmet sektöründe hizmet veren firmaların çalışan ve yöneticileri tarafından görevde suistimal ve yanlışlıkla yapılan uygulamalar bu firmalara büyük finansal yükler getirebilmektedir. Bu işlemlerin teminat altına alındığı risk yönetim hizmetleri NART Sigorta ve Reasürans Brokerliğinin uzman kadrosu ve sektördeki 20 yılı aşkın tecrübe birikimleri ile her müşteri için ayrı ayrı incelenip planlanarak sunulmaktadır.

Proje finansmanında en önemli unsurlardan biri proje risklerinin ortaya konmasıdır. Proje finansmanları yapılırken projenin tüm safhaları için risk planları oluşturularak toplam proje finansman risk planları oluşturulur. Bu planlar proje finansmanı sağlanmasından projenin gerçekleştirilmesine kadar projelerin sağlıklı yürütülmesinde vazgeçilmez bir unsur olmaktadır.

NART Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. uluslar arası piyasalardaki gücünü burada sadece birkaç yönü üzerinde durulan her işletme ve işlem bazında değişebilen finansal hizmetler sektöründe müşterilerine en geniş kapsamlı hizmeti artan bilgi birikimi rakipsiz müşteri yaklaşımı ile sunmaktadır.