Nart Business Center & e-Ofis İş Birliği

Hazır Ofis Sektörünün Liderlerinden e-Ofis ile NART Business Center Güçlerini Birleştirdi

 

Hazır Ofis, Sanal Ofis ve Egitim/Toplantı Odaları kiralama, operasyon ve altyapı hizmetleri sektöründe 2009 yılında kurulan ve 5 senede  yüksek büyüme oranları ile İstanbul’da 8 farklı lokasyonda hizmet vermeye başlayan eOfis ile, aynı sektörde İstanbul’un en prestijli lokasyonlarından  Levent POL Center’da 4 yıldır 5000 m2’lik alanda hizmet vermekte olan NART Business Center işbirliği yaparak güçlerini “NART by eOfis” markası altında birleştirdi.

 

Sektörün iki güçlü markası, bu işbirliği ile toplamda 9 merkezde 15.000 m2’de Sanal Ofis, Hazır Ofis, Toplantı ve Eğitim salonları kiralama hizmetlerine devam edecekler. Bu iş birliği ile marka, 2015 yılında Kavacık, Şişli ve yatırımcıların ilgisini çeken Anadolu’daki illerde yeni ofisler açarak daha da büyütmeyi hedefliyor.

 

Hazır Ofis, Sanal Ofis, Yasal Adres Barındırma ve Eğitim / Toplantı Odası hizmetleri,  işletmelere esnek kontrat süreleri ve kullandıkça öde seçenekleri sunarak ofis maliyetlerini düşürürken prestijli lokasyonlarda çalışabilmelerini sağlıyor. Yurt dışında oldukça yaygın olan ve son 5 yılda ülkemizde de oldukça talep görmeye başlayan bu sistem ile işletmeler sadece maliyet avantajı değil, ofis operasyonlarından kurtulma ve mobil çalışabilme imkanı da buluyorlar.

 

Günümüzde trafik te kaybedilen zaman ve mobil / esnek çalışma şekilleri, büyük firmaları uydu ofisler kurmaya yönlendiriyor. NART by eOfis, bu konuda büyük firmalara kullandıkça öde sistemi ile uydu ofis kullanımları konusunda esnek çözümler sunuyor. Büyük firmalar uydu ofis kullanımı ile İstanbul’da 9 lokasyonda çalışanlarının çalışmasını sağlayabiliyorlar.

 

NART by eOfis Yeşilköy Dünya Ticaret Merkezi  EGS Business Park (7 lok.),  Ataşehir Flora Suite Office (3 lok), Taksim İstiklal Caddesi, Bakırköy Garden Office Marmara Forum AVM, Kartal Hukukçular Towers, Gayrettepe Oyal İş Merkezi, Maslak Beybi Giz (2), Akasya Tower Residense (2) ve Levent Pol Center da olmak üzere dokuz farklı lokasyonda faaliyet göstermektedir.