Siber Riskler NART Güvencesinde

“Siber Risklerin Yönetimi” konusunun tartışıldığı NART Risk Management Forum 2015 bu yıl 11. defa yapıldı. KOBİ’lere 20 Milyon Euro’ya kadar, büyük işletmelere 100 Milyon Euro’ya kadar veri güvenliği ve siber riskler sigortası yapan  NART, 250 den fazla yerli ve yabancı katılımcı ile Milli Resaürans Konferans Salonu’nda Alman Türk Sanayi Odaları Başkan Yardımcısı Sayın Steven Young, Türkiye Bilişim Vakfı Başkanı Sayın Faruk Eczacıbaşı ve Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği Başkanı Sayın İlhami Koç’un yönettiği iki panelde toplam 9 global ve yerel konuşmacının katılımı ile toplantıyı gerçekleştirdi.

Nart Sigorta olarak hızla gelişen ve değişen Dünya’da sektörlerin sıkça karşılaşmaya başladığı yeni tehditleri de takip ediyor ve bu tehditlerin zararlarının minimize edilebileceği sigorta ürünleri konusunda uzmanlaşarak ülkemizde de bu korumaların edinilmesinde öncü olmaya devam ediyoruz.

Siber Riskler ise bu tehditlerin en önemlilerinden olarak kabul edilmekte ve günümüzde sıkça karşımıza çıkarak her an tehlike oluşturmaktadır.

Oluşan bu farkında lığın verimli kullanılması açısından Şirketimiz içerisinde ABD ve Avrupa’nın önde gelen şirketlerinin karşılılaştığı riskler konusunda bilgili,sigorta şirketlerinin ürünleri hakkında detaylara hakim uzman kadromuz ile mevcut ve potansiyel tüm müşterilerimize bu önemli ve karşılaşıldığında verdiği zarar yüksek olan tehlike konusunda gerekli önlem ve korumaların alınması gerektiği ve nasıl,hangi şartlarda temin edilebileceği bilgisi aktarılmaktadır.

Siber Riskler ve daha birçok yeni keşfedilen,risk tehditleri yüksek bu tehlikelere karşı alınacak korumalar konusunda bilgi ve tecrübelerimizi artırarak, herhangi bir zarar ile karşılaşmadan önce sizlerin emeğini korumaya devam edeceğiz.