GÜZEL SANATLAR VE EĞLENCE

Türkiyede Sanat Sigortalarının ilk ürünlerini uygulayan ve bu alanda sektöre öncülük etmiş Levent NART önderliğinde büyüyen NART Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. giderek büyüyen eğlence sektöründe önemli bir danışman ve risk yönetim kurumu durumuna gelmiştir.

Özellikle İstanbul un Avrupanın sayılı kültür başkentlerinden biri olması nedeniyle yapılan organizasyonlar,gösteriler ve canlı reklam organizasyonları risk faktörlerine açık uygulamalardır. Gerek bu organizasyonların yapılması sırasında ortaya çıkabilecek riskler , gerekse bu organizasyonların herhangi bir olumsuz koşul yüzünden ertelenmesi veya iptal edilmesi büyük mali kayıplar ve tazminatlara yol açabilmektedir.

NART Sigorta ve Reasürans brokerliği A.Ş. kar amacının yanında toplumsal boyutu olan bu organizasyonlarda hasar önleme çalışmalarında danışmanlık bilgisini ortaya koymaktadır. Her türlü önlemin alındığı durumlarda da olası risklerin oluştuğu durumda hasar teminini, sektördeki gücü ve uluslar arası partnerleri kanalı ile müşterisine en kısa sürede sunmaktadır.