“Sigorta bir değere yapılan en büyük yatırımdır.”

 

Günümüzün iş dünyası son derece karmaşık ve dinamik. 40 yıllık deneyimden süzülen bilgimiz ve uluslararası partnerlerimizle olan bağlantı gücümüzü NART’ta bir araya getirdik.

Türkiye’de 6 Bölgedeki 100’den fazla, Dünya’da da 35.000 risk uzmanı ile toplam 136 ülkede faaliyet gösteren Lloyd’s lisanslı NART Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş., 1999 yılından bu yana değerlere güven katmak için çalışıyor. Karşılaştığınız riskler

ne olursa olsun global ve yerel ekibimiz ihtiyacınız olan gücü harekete geçirir ve uygular. iş dünyasının her kesimiyle, akademik kuruluşlarda ki uzmanlarla olan bağlantılarımız. Sorunların çözümünde en yeni kavramlara ve analiz araçlarına ulaşmayı, böylece 60.000’i aşan müşterilerimize yeni fırsatlar yaratmayı mümkün kılar.

Yarım asıra yaklaşan bilgi ve birikimiyle sadece iş ortaklarına  değil, sektörüne  de katkı vermeyi ilke edinen NART; sigortacılık sektöründe birçok yaratıcı çözümü başarılı bir şekilde hayata geçirmiştir.

Sigorta Sektörüne NART ile Birlikte Gelen Yenilikler;

Yerel ve uluslararası şirket yöneticilerinin oluşturduğu NART Danışmanlar Kurulu.

Her sene farklı sektör temsilcileri ile risk yönetim dünyasını bir araya getiren ve 15 yıldır geleneksel hale gelen NART Risk Management Forum toplantıları.

Ülkemizin ilk geri çağırma içerikli Mamul Mesuliyet Sigortası.

Enerji ve inşaat risklerinin bir hasar sonrası inşaat ve montaj bitim süresinin gecikmesi ile ilgili Advanced Loss of Profit Sigortası.

Türkiye’nin ilk sanat, klasik araçlar sigortası NART Plus.

Ülkemizin jinekologlarına özel ilk mesleki mesuliyet sigortası Jinerisk.

Bir brokerin medyamıza kazandırdığı ilk dergi Risk Life.

Sigortacılık ve Reasürans Brokerliği sektöründe Türkiye’nin ilk 7/24 uygulamalı

Call Center Hizmeti.

Risk yönetimi dünyasında sektörlere ve branşlara özel yayınlar.

Hakkımızda

© 2022 NART | Tüm Hakları Saklıdır.