kobi Paket Sigortaları

NART sigorta olarak ekonomimizin temel taşlarından biri olan küçük ve orta ölçekli işletmelerin, işlerini güven içinde yapmaya devam etmeleri için hazırlanmış paket sigortalarını bireysel departman olarak sizlere sunuyoruz.

NART olarak ekonomimizin temel taşlarından biri olan küçük ve orta ölçekli işletmelerin, işlerini güven içinde yapmaya devam etmeleri için hazırlanmış Kobi Paket Sigortalarını Bireysel Departman olarak sizlere sunuyoruz. Sigorta teminatı içerisinde sunduğu hizmetlerle işletmeleri; yangın, doğa olaylarına, hukuki risklere, teknik problemlere ve insan kaynaklı risklere karşı koruma altına almaktadır. İşletmelerin faaliyet alanlarına göre değişen ihtiyaçlarına göre teminat yapısı da değişiklik göstermektedir.

İşyeri Poliçesi Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Yaptığınız işi doğru ifade ederek ticari ünvanların çok geniş yazılı olması sigorta poliçesinin oluşturulmasında en önemli etkendir.
Ayrıca makine parkı, emtea cinsi, çalışan sayısı, işletmenin bulunduğu bölge gibi soruların cevapları da oluşacak poliçe için önemli bilgiler oluşturmaktadır.

Neden Kobi Paket Poliçesi Satın Almalıyım?

Paket poliçelerin oluşma mantığı birden fazla riskin bir tek poliçe olarak düzenlenmesinin sağlanmasıdır. Paket poliçeler de tanımlı olan riskler herkese uygun ve başlangıç limitleri ile verilmiştir. Eğer işletmeniz de bunlar içerisindeki risklerden daha farklı bir teminat ihtiyacı varsa mutlaka şirketimize bildirin.

Hızlı Teklif Al