NART Kariyer

NART , Dünya Ağında 136 Ülkede 35.000 in üzerinde çalışanın oluşturduğu büyük bir insan kaynakları hazinesine sahiptir.

NART , Dünya Ağında  136 Ülkede 35.000 in üzerinde çalışanın oluşturduğu büyük bir insan kaynakları hazinesine sahiptir.  Türkiyede 100’ün üzerinde profesyonel risk danışmanı ile hizmet vermektedir.

NART 40 yılı aşkın süredir bu insan  kaynağının geliştirilmesi konusunda sektörde öncü rol üstlenmiştir.

Bugün sadece kendi ihtiyacı için değil Risk Management Recruiters kardeş şirketi aracılığı ile risk’in konu olduğu tüm sektörlere nitelikli risk uzmanları ve sigortacıları yerleştirmektedir.

Bu insan kaynağının geliştirilmesinde yine öncü rol oynayarak. NART Risk Management  Academy’i iyi kurmuştur. Bu akademide Risk Yöneticileri yetiştirmektedir. Ayrıca diğer alanlarda da eğitimler verilmektedir.

NART pek çok alanda sivil toplum kuruluşlarının risk danışmanı olmasının yanında, bu sivil toplum kuruluşları ile birlikte insan kaynağı çözümleri üretmektedir.

Siz de bu profesyonel insan kaynağının bir parçası olmak, değerlerimizi paylaşmak, sunulan imkanlardan faydalanmak istiyorsanız www.kariyer.net‘den açık pozisyonlarımıza başvurabilir veya ik@nart.com mail adresimize özgeçmişinizi gönderebilirsiniz. İnsan Kaynakları Aydınlatma Metni ile ilgili daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

 

 

EĞİTİM POLİTİKAMIZ

NART Kariyer, çalışanların yeni beceriler öğrenmesi, kariyerlerini ve performanslarını iyileştirmesi için güçlü bir kaynaktır.

Eğitimlerimiz, çalışanlarımızın eğitim ihtiyaçları analizi doğrultusunda İnsan Kaynakları Departmanı tarafından planlanır ve uygulamaya geçirilir. Eğitimlerimiz, sınıf eğitimleri şeklinde olabildiği gibi, bilgisayar ortamında“zoom, whereby, webinar”lar şeklinde de düzenlenmektedir.