SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI

NART olarak yurtiçi ya da yurtdışı seyahatleriniz sırasında meydana gelebilecek acil sağlık risklerine karşı sizi güvence altına alıyoruz.

Seyahat Sigortası Nedir?

NART olarak yurtiçi ya da yurtdışı seyahatleriniz sırasında meydana gelebilecek acil sağlık risklerine karşı sizi güvence altına alıyoruz.

Seyahat Sağlık Sigortasının Coğrafi Kapsamı Nedir?

Türkiye’de ikamet eden Sigortalı’ların, ayrı ayrı belirtilen bölgelerdeki ülkelere seyahatlerinde geçerlidir. Schengen Ülkeleri ve Tüm Dünya (ABD, Kanada ve Japonya Hariç)

Seyahat Sağlık Sigortasının Teminat Bedeli Nedir?

Ana Teminatlar için talep edilen limit bölgeye göre 30,000 EUR ya da 50,000 EUR olarak seçilir.

Seyahat Sağlık Sigortası ne kadar süre ile yapılabilir ve teminat ne kadar sürer?

Sigorta teminatı, primin tamamının peşin olarak ödenmesi ile başlar.

En az yedi (7) gün, en çok 1 yıl olmak üzere istenilen gün aralığında poliçe düzenlenebilmektedir. Poliçe primi bu süre doğrultusunda değişkenlik gösterir.

Seyahat Sigortası, yurtdışı seyahatleri öncesi Schengen vizesi başvurusu sırasında birçok konsolosluk tarafından zorunlu olarak istendiği için “Yurt Dışı Seyahat Sigortası” ve “Vize Sigortası” olarak da bilinmektedir. Acil sağlık problemleri, hastalık, seyahatinizin iptali veya bagaj kaybı gibi durumlarda güvende olmanız için oluşturulan seyahat sağlık sigortası; seyahatiniz boyunca sizi koruma altına almaktadır

Hızlı Teklif Al