Üniversite İşbirliklerimiz

NART Sigorta ve Reasürans Brokerliği olarak üniversitelerle olan işbirliklerimize her sene çeşitli üniversiteler ekleyerek üniversiteler ile aramızda akademik ve sektörel kalkınmada öncü rol üstlenerek kapsamlı bir role imza atarız . Şirketimizde kısa dönem staj yapan, özel olarak işe alım süreçleri tasarlanmış olan öğrencilerimizden staj sonunda seçilenlere yarı zamanlı çalışma imkanı, eğitimini tamamlayan  öğrencilere ise tam zamanlı işe alımlarda öncelik sunulur.

Üniversitede okuyan, mezun olmaya adım adım yaklaşan aday öğrencilerimiz için üniversitelerde mülakat simülasyonu ile ilgili deneyimler planlarız. Üniversitelerde kariyer günlerine katılıp, bu etkinliklerde aday öğrencilerimizle işe alım simülasyonları yapar, workshoplar gerçekleştiririz. Öğrencilerimizin yetkinliklerini keşfetmelerine, güçlü ve geliştirmeleri gereken yönlerini ifade etmelerine destek olur, farklı mülakatlara davet edilmeden önce mülakat deneyimi kazanmalarına olanak sağlarız.

 •  

NART Staj Programları

Stajyer öğrencilerin Sigortacılık sektörü ile ilgili bilmek istediklerinin yanı sıra NART’ta çalışmanın sosyal yönlerini gözlemleyebileceği, toplantılara katılacağı, projelerde aktif rol alacağı, gelişimine odaklanabileceği dinamik bir deneyim programı hazırladık.

Stajyerlerimizin Genel Müdürlük birimlerimizde ve Bölgelerimizde çalışma hayatını uygulamalı olarak gözlemleyebilecekleri bu staj, aynı zamanda mesleki ve kişisel gelişim için de önemli. Bu süre boyunca iş yaşamı hakkında herşeyi deneyimleyebilecekleri, vaka çalışmalarına katılacakları, sunum hazırlayıp yönetim ekibine sunacakları sıkı bir staj programı öğrenci adaylarımızı bekliyor.Öğrencilerimiz bu programla birlikte kendi güçlü yönlerininin farkına varıp, gelişime açık yönlerini güçlendirme şansı elde ediyorlar.

Değerli Öğrenci Adayımız;

Eğer 3. ve 4.Sınıf öğrencisiysen;

Genel Müdürlük Birimlerimizde ve Bölge Müdürlüklerimizde yaz döneminde (Haziran-Temmuz) staj yapabilirsin. Mezun olduktan sonra, eğer sen de genç bir NART’lı olmak istersen,zorunlu stajın bulunyorsa işe alım adımlarına dahil olabilirsin.

Staj Programımızda değerlendirilmek için, kısa özgeçmişinle birlikte ik@nart.com adresimize kendini tanıtan kısa bir ön yazı ile özgeçmişini iletmen yeterli olacak.

Genel Müdürlük Birimlerimiz için başvurunda,

2 ay sürecek stajında çalışma hayatının farklı yönlerini gözlemleyebilecek, projelerde aktif rol alacak, gelişim odaklı deneyim kazanmanı sağlayacak eğitimlere katılıyor olacaksın. 2 aylık staj sürecinde göstermiş olduğun performans yöneticilerin ve İnsan Kaynakları ekibin tarafından değerlendirilecek. Staj sürecinde göstermiş olduğun performans notunun yüksek olması durumunda norm kadromuza davet edilirsin ve NART ailesinin yeni üyesi olursun.

Bölge Müdürlüklerimiz için başvurunda,

Sigortalılarımızla olan ilişkilerimizi geliştirmek adına bilgi ve belgelerin temin edilmesinden, işlem takibinden, müşterilere genel bilgi verilmesinden ve müşteri problemlerinin çözümünden sorumlu, zorunlu stajı bulunan stajyer adayları arıyoruz. Sen de bunları yapmak için ilgiliysen başvurularını ik@nart.com adresimize iletebilirsin. 2 aylık staj sürecinde göstermiş olduğun performans yöneticilerin ve İnsan Kaynakları ekibin tarafından değerlendirilecek. Staj sürecinde göstermiş olduğun performans notunun yüksek olması durumunda norm kadromuza davet edilirsin ve NART ailesinin yeni üyesi olursun.

Aranan özellikler;

  • • 4 yıllık örgün eğitim veren üniversitelerin tercihen Bankacılık Sigortacılık/ İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun ya da Yüksek Lisans yapan,
  • • Zorunlu Stajı bulunan
  • • Kendine güvenen, girişimci,
  • • Ekip çalışmasına yatkın
  • • Tercihen ingilizceyi yazılı ve sözlü aktif olarak kullanan