NART Danışmanlar Kurulu

NART Sigorta Brokerlik A.Ş. olarak ilk olarak 2004 yılında Four Seasons Hotel’de Danışmanlar Kurulu Toplantısı’nı gerçekleştirerek bir geleneğin ilk adımlarını atmış olduk. O tarihten beri de neredeyse her yıl dostlarımız ve kamuoyuyla buluşarak farklı konulardaki risk algılarını aşılamak başlıca hedefimiz oldu.

Bilindiği üzere sigortacının ham maddesi ‘’RİSK’’tir ve her yıl farklı bir risk konusunu konunun uzmanları ile birlikte ele alarak kamuoyu ve NART dostlarını aydınlatmaya çalışıyoruz.

Bu yolculuğumuzda bize Türkiye Ekonomi Bankası Yönetim Kurulu Başkası Sn. Yavuz CANEVİ liderlik etmekte ve Türkiye’nin sektöründe önde gelen şirketlerinin önde gelen yöneticileri de bizlere yol arkadaşlığı etmektedir.

Danışmanlar kurulu bizim için dostlarımızı ve kamuoyunu aydınlatmaya çalıştığımız bir platform olmaktan çok, çok daha büyük kitlelere ulaşıp hem bir araya gelmenin ve getirmenin sevincini yaşama hem de risk algısını bu kitlelere anlatabilme gururu yaşatıyor. Bu haklı gururu yaşamanın verdiği sevinç ile bu yılki toplantımızı da biraz daha buruk olarak “Covid-19 Salgınının Ticaret, Sigorta Sözleşmelerine Etkisi, Dünya ve  Türkiye Ekonomisi Beklentileri” konusuyla online ortamda gerçekleştirdik.

En Son Gerçekleşen Online Danışmanlar Kurulumuzun Özet Vidosu