NART Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. olarak Danışmanlar Kurulu Başkanımız Sn. Yavuz CANEVİ başkanlığında ve İcra Kurulu Başkan Yardımcımız Sn. Denise NART moderatörlüğünde , 21. faaliyet yılımız da  danışmanlar kurulumuzu webinar ortamında gerçekleştirdik.  

‘Covid -19 Salgınının Ticaret, Sigorta Sözleşmelerine  ve Dünya , Türkiye Ekonomisine Etkileri’ konusunun işlendiği, NART Danışmanlar Kurulu toplantısını  katılımınızla  gerçekleştirmekten onur duyduk. Kuruluşumuzdan beri Danışmanlar kurulu’na başkanlık yapan,  tecrübeleriyle bize yol gösteren Sn. Yavuz Canevi‘ye teşekkürlerimizi sunarız.

Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi E.Öğretim Üyesi ve Erdem&Erdem Hukuk Bürosu Kurucu Ortağı Sn. Ercüment Erdem‘in, Ünlü Menkul Değerler Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Attila Köksal’ın ve NART Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı olarak benim yer aldığım panelin  sunum içeriklerini ve kısa görsel özetini aşağıda bilgilerinize sunarız. Bizleri katılımları ile onurlandıran ve  konuşmaları ile aydınlatan panelistlerimize  teşekkür ederiz.

Davetimizde konuk konuşmacı olarak yer alan Bayer Grubu’nun  Dünya Risk Yönetimi, Sigorta ve Reasürans’dan Sorumlu BAYER Palast AGCEO’su Sn. Swen Grewenig‘e, Heidelberg ve KSB Pompa’ nın Dünya Risk Yönetiminden Sorumlu Brokerlik Şirketi Genel Müdürü Sn. Gerhard Bugla‘ya, Dünya’nın önemli hazır giyim ve moda kuruluşlarından biri olan Hugo Boss’un Türkiye CEO’su Sn. Joachim Hensch‘e de ayırdıkları değerli zamanları için teşekkür ederiz. Kendi sektörleri ile ilgili, söz alarak değerli yorumları ile bizlere farklı sektörlerin ekonomik gidişatlarını , gelecek beklentilerini daha iyi anlama olanağı sağlayan  tüm değerli katılımcılarımıza   teşekkür ederiz