Nart dijitalleşme süreçlerimiz içerisinde Koç Grubu’nun yeni gözdesi Chippin ile iş birliği yaparak müşterilerimize en uygun sigorta teklifini verirken Nart ürünlerini satın aldığınızda 50 ile 550 tl arasında chippin hediyesi veriyoruz.

Chippin üzerinden gerçekleştirdiğimiz 4.300 ₺ lik hamilelik paketimizde Nart müşterilerimize toplamda 534 tl chippin hediye ettik .Ürünlerimizden kazanılan hediye Chippinler Carrefour SA ,Opet Arçelik ,Beko , Gratis olmak üzere birçok platformda ve aynı zamanda uçak bileti alımlarında da kullanılabiliyor.

 

 

Nart Neden bu işe girdi : Dijital süreçler artık hayatımızın bir çok kıvrımına penetre olmaya başladı. İşimiz, ilişkilerimiz kısacası yaşamımızın bir çok safhasında artan bir ivmeyle payını arttırmaya devam ediyor. Şirketler pazarlama planlarında dijitalin payını arttırıyor. Dijital üzerine odaklanmış şirketler devasa bir sektör olmaya doğru ilerliyor.Nart bu süreç için bu platformlarda olmak istiyor.

 

Beklentilerimiz : Araştırma sonuçlarına göre müşteri memnuniyetinin sağlanması dijitalden geçiyor. Nart olarak bizde dijital satışlar ile daha fazla kitleye ulaşarak müşterilerimize fırsatlar sunarak sigorta ihtiyaçlarında da yanlarında olmayı planlıyoruz .